ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLERİMİZ E-KATALOG TALEP FORMU İLETİŞİM
   
Türkçe
English
   
   
 
    

 

 

 

   HAKKIMIZDA
 

Akbaş Kablo 20 yılı aşkın süredir sektöründe kazanmış olduğu tecrübeleri ile kendi fabrikasını 2003 yılında İstanbul Topkapı’da 3000 metrekare alana kurmuş ve üretiminin büyük bölümünü ihraç etmeye başlamıştır.

Kısa zamanda sektörde hızlı bir büyüme hacmi kaydederek gerek yurtiçi gerekse yurtdışında aranılan bir marka haline gelen Akbaş Kablo, müşteri odaklı yapısıyla potansiyel ihtiyaçların yanı sıra özel olarak oluşturulan ürün taleplerini, öngörülen niteliklerin laboratuar ortamında; izolasyon güvenilirliği, enerji taşıma kapasitesi ve teknik uygunluk kriterlerine göre azami titizlikle imal edip yine müşteri isteklerine uygun tarihlerde ve uygun ticari şartlarda teslim etmektedir.

Kazandığı büyüme hacmi ve müşteri beğenileri sonucu teknolojik gelişimine hız veren Akbaş Kablo Hayrabolu organize sanayi bölgesine 10,000 m2 alana tesis kurmuş, makine teçhizatını yenilemiş, üretim hacmini ve ürün çeşitliliğini arttırmıştır.

Başta Ortadoğu ve Afrika ülkeleri olmak üzere, dünyanın dört bir yanına ihracat yapan firmamız, müşterileriyle sadece bir ticaret köprüsü değil aynı zamanda kalıcı dostluklar da edinmiştir.

Geniş ürün yelpazesi ve kaliteli ürünleriyle siz müşterilerinin beğeni ve övgülerini kazanan Akbaş Kablo bu başarısını yine siz değerli müşterilerine borçludur.
Bitmek bilmeyen enerjisi ve çalışma azmiyle Akbaş Kablo başarılarına başarılar katarak müşterilerine daima en kaliteliyi en kısa sürede en uygun fiyata sunmaya devam edecektir.

NEDEN BİZ

İş ortaklarımız - Önceliğimizdir
Müşteri taleplerini karşılamak bizim için öncül görevdir. Bu talepleri uygun koşullarda üretip ürünlerin zamanında müşteriye ulaşmasını sağlıyoruz, çünkü müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Doğruluk - Temel davranışımızdır;
Ahlaki değerlere önem veririz, kendi benliğimizi düşündüğümüz kadar müşterilerimizi de düşünür, vermiş olduğumuz sözlerin arkasında oluruz.

İnsan – En önemli kaynağımız, insana verdiğimiz değerdir.
İş ortaklarımızın artan taleplerini karşılamak ve bu taleplerin devamlılığını sağlamak için büyük çaba harcıyoruz, daha iyi hizmet verebilmek için; düzenli aralıklarda personelimizi eğitiyor, gelişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz.

Emniyet – Yönetim performansımızın temelinde, çevre ve insan güvenliği vardır.
Personelimize, gerekli koşullar ve iş güvenliği sağlanmış çalışma ortamı hazırlıyoruz, ürünlerimizde kullandığımız hammaddelerin, insan sağlığına zarar vermeyen, kaliteli, gerekli koşullarda ve standartlara uygun hammaddeler olmasına dikkat ediyoruz.

Takım Çalışması – En iyiye giden yol
Biz çalışmalarımızı en iyi şekilde yapmak, ürünlerimizi gereken kalitede ve zamanında üretmek için, iş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımızla, uyum içinde çalışmaya önem veriyoruz, etki alanımızı genişletmek için takım halinde çalışıyoruz.

Hız – Rekabet gücümüzü arttırır
Biliyoruz ki iş ortaklarımızın talepleri acildir ve zamanında ulaşması gerekir, biz bunun için gereksiz işleri yapmak yerine ürünü en iyi zamanda üretip müşteriye ulaştırmayı ve sonrasında yeni taleplerin oluşmasını sağlıyoruz, çünkü zaman bizim için önemlidir.

Yenilik - Büyümemizin sebebi yeniliklere açık olmamızdır.
İnanıyoruz ki kendimizi devamlı geliştirmek ve bu gelişimin devamlılığını sağlamak için yenilikçi olmak gerekir.Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz, performansımızı artırıyor ve dahası kendimizi lider bir firma olmaya hedefliyoruz.

 
 Copyright © Akbaş Kablo, 2011 | Tüm Hakları Saklıdır. | Web Tasarım Garantimedya